BEAM informacija

Sveikas gyvenimas

UC-Davis klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Beam Centrinė Dulkių Siurbimo Sistema mažina alergijos simptomus.

Atliktų tyrimų dėka buvo atrastas naujas vaistas nuo alergijos: Beam Centrinė Dulkių Siurbimo Sistema. Klinikiniai tyrimai Davis Kalifornijos universitete parodė, kad Beam sistema tai vienas iš veiksmingiausių būdų palengvinti gyvenimą alergijos kamuojamiems žmonėms.

Tyrimai

Patalpoje esantis užterštas oras yra viena iš labiausiai paplitusių problemų, į kurias atkreipia dėmesį alergologai, ir kuri labiausiai vargina jų pacientus. Centrinės Dulkių Siurbimo Sistemos dažnai yra rekomenduojamos tam, kad pašalintų susidariusius alergijos židinius.

Gauti duomenys

Skirtingai nuo tradicinių dulkių siurblių, kurie gali iš naujo išplatinti dulkes, Beam sistema išneša 100 % susiurbtų dulkių, erkių, žiedadulkių ir kitų alergenų, ir yra žymiai geresnė už tradicinį siurblį, nes ženkliai palengvina alergijos simptomus. Tyrimo rezultatai buvo publikuoti žurnalo "Investigational Allergology ir Klinikinio Immunology"*straipsnyje, pavadintame "Centrinės Dulkių Siurbimo Sistemos įtaka alergiškiems žmonėms sergantiems alerginiu Rhinitu". Tyrimai buvo atlikti Stanley M. Naguwa, M.D., ir M Eric Gershwin, M.D., iš Skyriaus Reumatologijos, Alergijos ir Klinikinės Imunologijos, universiteto Kalifornijos Davis Mokykloje Medicinos, Davis, Kalifornijos, JAV.

Skaityti visą istoriją

 

Atgal