Pagalba

Valymo patarimai

Naudodami BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą pagerinkite patalpos oro kokybę.

Tradicinis dulkių valymas: neefektyvus ir net žalingas
Dulkių valymas skudurėliais ar kažkokiais purškalais dažniausiai yra ne labai efektyvus ir kartais net gi žalingas. Visa tai yra dėl to, kad dalis dulkių yra nuvaloma, o dalis jų patenka į orą, tad mes vėl jomis kvėpuojame. Toks valymas yra pavojingas alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms. BEAM centrinės dulkių siurbimo sistemos priedai padės Jums sėkmingai išvalyti dulkes namuose. BEAM sistema pašalina 100% dulkių erkučių, gyvūnų pleiskanų ir kitų alergenų sutiktų savo kelyje ir visus juos pašalina į šiukšlių konteinerį, kuris dažniausiai yra pastatytas garaže ar rusyje. Tai gi nuolatinis valymas su BEAM sistema leis Jums lengvai kvėpuoti švariu oru.

Kilimai ir apmušalai: ar galite gyventi ten, kur jų yra?
Kai kurie žmonės turintys alergiją ar astmą toleruoja kilimines dangas, apmušalus, užuolaidas, žaliuzes, bet yra dalis alergiškų žmonių, kurie to netoleruoja. Ar Jums reikėtų pašalinti tokius daiktus iš savo namų, patars Jūsų gydytojas. Tik 20% pacientų, kuriems buvo patarta išnešti visus kilimus ir apmušalus, taip ir padarė. Tačiau turint BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą taip pasielgti gali nereikėti. Pasikonsultuokite su savo gydytoju.

VacPan: žaibiškai pašalina purvą!
Kiekvienuose namuose turėtų būti VacPan šiukšlių semtuvėlis. Daugiau jokių šiukšlių šlavimų pasilenkus į šiupeliuką virtuvėje ar koridoriuje. Tiesiog prišluokite dulkes prie VacPan šiukšlių semtuvėlio ir kojos piršto pagalba jį įjunkite – šiukšlės bus tuoj pat įtrauktos į vidų. Reikalinga profesionalo pagalba montuojant.

 Paspauskite čia, norėdami pažiūrėti video, kaip naudoti VacPan

Šaldytuvai: kenksmingi alergiją turintiems žmonėms.

Šaldytuvai lyg magnetas pritraukia dulkes ir alergenus, kurie apneša galinę šaldytuvo dalį. Kai aparatas yra įjungiamas ir išjungiamas, tas purvas tampa pagrindiniu alergijos šaltiniu alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms. Iki šiol tas dulkes pašalinti buvo labai sunku, nes šaldytuvas turėjo būti kažkaip perkeliamas į kitą vietą, tačiau BEAM turi išeitį – 90cm siaurų plyšių antgalis. Šis antgalis, pasiekiantis visas sunkiai prieinamas vietas po sunkiai perstumdomais namų apyvokos daiktais, lengvai ir švariai išsiurbia visas dulkes, purvą ir alergenus.

 Paspauskite čia, noredami pažiūrėti video, kaip naudoti 90cm siaurų plyšių antgalį

Gyvūnų pleiskanos taip pat gali būti pavojingos.
Purvas, gyvūnų pleiskanos ar plaukai gali būti alergijos ar astmos šaltinis. Dauguma gydytojų rekomenduoja perleisti gyvūno priežiūra kitiems, jei namuose kažkas susiduria su šiom problemom. Tačiau savaime aišku, kad atsisveikinti su gyvūnėliu dažniausiai būna per sunku, tad tokiu atevju Jums gali padėti BEAM centrinė dulkių siurbimo sistema. Ši sistema iki penkių kartų daugiau pašalina purvą, dulkes ir alergenus iš gyvenamųjų patalpų, lyginant su nešiojamais dulkių siurbliais. Gyvūnų priežiūros antgaliai pašalina pleiskanas ar plaukus nuo įvairaus dydžio naminimių gyvūnėlių.

 Paspauskite čia, noredami pažiūrėti video, kaip naudoti Gyvūnų priežiūros antgalius

Automobilio priežiūros rinkinys
BEAM Automobilio priežiūros rinkinys padeda švariai ir lengvai išsiurbti dulkes ar purvą iš kilimėlių, sunkiai prieinamų vietų, sėdynių apmušalų. Universalūs priedai, įskaitant minkštų baldų antgalį, apvalų šepetį dulkėms, plyšių antgalį ir 8’ siurbimo žarną, kuri išsitraukia iki 32’ bei turi rankeną, apsisukančią 360° kampu, siurbimą paverčia lengvu automobilio priežiūros momentu.

 Paspauskite čia, noredami pažiūrėti video, kaip naudoti Automobilio priežiūros rinkinį