Gedimų šalinimas / DUK

Ar galima BEAM sistemą montuoti jau pastatytuose namuose?

Taip! Kiekviename name, nesvarbu ar jis būtų visiškai naujai pastatytas, ar senas, mūsų atstovai gali sumontuoti BEAM dulkių siurbimo sistemą, nesukeliant didelio nepatogumo gyventojams, negriaunant sienų ir užtrunkant vos kelias valandas. Susisiekite su mūsų atstovu dėl išsamesnės informacijos.

Ar aš galiu naudoti centrinę dulkių siurbimo sistemą kietmedžio, vinilo ar keraminių plytelių grindims?

Taip! Naudokite antgalius skirtus grindims arba pasirinkite vieną populiariausių siūlomų variantų: VacPan™ dulkių semtuvėlį. Tai idealus variantas valant purvą virtuvėje, vonioje ar koridoriuje.
Lengvai prišluokite šiukšles iki pat semtuvėlio ir kojos piršto judesiu jį įjunkite – šiukšlės bus iškart įtrauktos į vidų. Daugiau nebereikės jokių šiupeliukų, kurie padėtų surinkti sušluotas šiukšles.

Kaip aš turėčiau prižiūrėti BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą?

BEAM sistema galima sakyti visiškai nereikalauja jokios priežiūros. Nereikia nei nieko sutepti, nei valyti. BEAM filtrai iš GORE-TEX® medžiagos yra savaime išsivalantys. Filtro purtytuvas pašalina dulkes ir apsaugo motorą, kad BEAM sistema kaskart veiktų kaip nauja.
Kadangi filtras yra nekeičiamas, tai near ir jokio poreikio pakeitinėti purvinus mašelius. Tiesiog iškratykite dulkių konteinerį du ar tris kartus per metus.

Kaip veikia BEAM centrinė dulkių siurbimo sistema?

Sukurdamas paprastą, kokybišką, švaraus oro ir tylią aplinką BEAM siurblys dažniausiai yra pastatomas rusyje ar garaže ir yra sujungiamas visame name išvedžiotu vamzdynu su išvestais pajungimo lizdais. Belieka tik įkišti siurbimo žarną į lizdą ir sistema automatiškai įsijungia su taip pat galimu valdymu ant žarnos rankenos. Smulkios dalelės yra visiškai pašalinamos iš gyvenamosios zonos ir sutraukiamos į šiukšlių konteinerį.

Kaip BEAM sistema gerina vidaus oro kokybę?

Kliniškai patvirtinta (Kalifornijos Univeristetas, Davis), jog BEAM Centrinė dulkių siurbimo sistema sumažina alergijos simptomus iki 61%. BEAM yra iki penkių kartų galingesnė už paprastus siurblius, nes ji turi didesnį ir galingesnį motorą ir pašalina 100% dulkių erkučių, purvo ir kitų alergenų, kuriuos sutinka savo kelyje. Visa tai, kas buvo susiurbta, yra pašalinama iš gyvenamosios zonos į šiukšlių kanistrą, kuris dažniausiai būna pastatytas garaže ar rusyje. Tai padeda išlaikyti gerą oro kokybę.

Kiek pajungimo lizdų man reikia?

Daugumoje namų montuojami tik trys pajungimo lizdai, norint pasiekti kiekvieną kambario kampelį. Kiekvienas lizdas gali aptarnauti apie 65-75 kv. m. Taip pat vienas pajungimo lizdas yra ant siurblio, tad juo pasinaudoję išvalysite plotą aplink patį siurblį.

Kiek kainuoja BEAM centrinė dulkių siurbimo sistema?

BEAM Centrinė dulkių siurbimo sistema kainuoja mažiau nei Jūs galite įsivaizduoti. Vidutiniškai jos kaina svyruoja nuo 3500 litų ir ši suma gali būti vėliau įtraukta, jei norėsite perparduoti namą. Pasiteiraukite mūsų atstovo, esančio arčiausiai Jūsų, kiek maždaug galėtų kainuoti sistema Jūsų namui.

Ar patogu naudoti siurbimo žarną?

BEAM Valymo rinkiniai ir siurbimo žarnos yra itin lengvi ir skirti viso namo priežiūrai nuo grindų iki lubų. BEAM siurbimo žarnos yra daug patogesnės nei trumposios paprastų siurblių žarnos.

Ar siurbimo galia išlaikoma visuose namuose?

Taip! Teisingai apskaičiuota ir sumontuota BEAM centrinė dulkių siurbimo sistema vienodai galingai siurbs įkišus siurbimo žarną į bet kurį pajungimo lizdą, nesvarbu kokiu atstumu jis būtų nuo pačio siurblio.

Kokie valymo priedai yra galimi?

BEAM siūlo platų asortimentą siurbimo priedų kiekvienam namo kampeliui - nuo
lubų ventiliatorius antgalių iki mini-vac priedų kompiuterio klaviatūros valymui. Yra net gi gyvūnų priežiūros antgalių, užsidedančių ant siurbimo žarnos. Daugiau informacijos apie BEAM priedus galite sužinoti čia arba susisiekite su mūsų atstovu, esančiu arčiausiai Jūsų.

Kur aš galiu rasti artimiausią BEAM atstovą?

Tai labai paprasta. Nueikite į sekcija šiame internetiniame puslapyje 'Surasti atstovą'. Tai užims labai mažai laiko.

Ar sulūžęs pajungimo rozetės dangtelis gali būti pakeičiamas?

1. Sugedęs prietaisas ant pačio BEAM siurblio gali būti pakeistas mūsų atstovo.
2. Jei sulūžęs tik pajungimo rozetės dangtelis, Jums vistiek teks įsigyti visa pilną pajungimo rozetę. Jei teka standartinė įtampos srovė 230/240 V, tai pajungimo lizdas gali būti pakeistas pačio namo savininko, bet jei tai galingesnė - 110/120V – teks kreiptis į BEAM atstovą ar elektriką.

Ar galima sutaisyti sulūžusią siurbimo žarną?
Jei sugedo įjungimo/išjungimo mygtukas ar pati rankena, dažniausiai BEAM atstovas gali tai sutaisyti (jei vis dar yra tokio modelio detalių), tačiau jei sugadinti siurbimo žarnos laidai ar ji pati yra įtrūkusi - ją reikia keisti.

Kaip ir kada pakeisti diržą / kaip pakeisti Turbo galvutės sukimo mechanizmą?

Sukimo mechanizmas turi būt pakeistas tokiu atveju, kai mažos dalelės jau nebėra susiurbiamos nuo kilimo. Diržas turi būti keičiamas, kai siurbdamas žmogus jaučia, jog jau nebeliko traukos į priekį. Geriausia pakeitimo darbus paskirti atlikti BEAM atstovams.

Pajaučiau kvapą iš centrinės dulkių siurbimo sistemos vamzdyno. Dėl ko jis atsiranda ir kaip jį naikinti?

Kvapai gali atsirasti dėl lengvos drėgmės, atsiradusios Jūsų vamzdyne, ar fėl gyvūnų plaukų ir pan., kvapui panaikinti geriausia naudoti BEAM siūlomas drėgnas servetėles, pavadinimu Tornado. Šios drėgnos servetėlės pašalins mažus užsikimšimus ir kvapus.

Tornado drėgnas servetėles galite įsigyti iš BEAM atstovo Jūsų šalyje.

Kodėl mano BEAM siurblys gali neįsijungti?

Vadovaukitės šiais žingsniais, jei susidūrėte su problema, jog neįsijungia siurblys:

1. Naudodami siurblio šone esantį jungiklį, įjunkite jį į 'Manual' poziciją. Siurblys turėtų tuoj pat įsijungti: jei įsijungė, pereikite prie žingsnio nr. 2, jei ne – susisiekite su BEAM atstovu.
2. Nukabinkite žemos įtampos laidus nuo siurblio.
3. Įsitikinkite, jog jungiklis esantis siurblio šone įjungtas Auto režimu ir jis yra įkištas į elektros lizdą. Taip pat galite įsitikinti, ar tikrai elektros lizdas veikia.
4. Paimkite reples ir suraskite, kur ištraukti žemos voltų laidai, tada juos šiek tiek užspauskite. Jei siurblys įsijungia galite atgal žemos įtampos laidus atgal ir pereikite prie 5 veiksmo. Jei neįsijungia, kreipkitės į vietinį įgaliotąjį BEAM atstovą.
5. Kiekvienos pajungimo rozetės viduje yra du kontaktiniai kaištukai. Jie liečia metalinį žiedą einantį aplink siurbimo žarnos galą, kurį įkišate į pajungimo lizdą. Pradedant nuo pajungimo lizdo esančio ant pačio siurblio, atidarykite dangtelį ir įkiškite kažkokį metalinį prietaisą, tarkim šaukštą, jog paliestų abu kaištukus vienu metu. Jei siurblys įsijungia, uždarykite pajungimo lizdą ir pereikite patikrinti visus likusius. Jei visi pajungimo lizdai veikia – pereikite prie 6 žingsnio.
6. Įkiškite siurbimo žarną į pajungimo lizdą- jei Jūs įvykdėte prieš tai buvusius žingsnius ir sustojote ties šiuo – kreipkitės į BEAM atstovą.

Kodėl mano BEAM siurblys gali neišsijungti?

1. Įsitikinkite, jog surblys įjungtas Auto režimu ir kad siurbimo žarna nėra įkišta į pajungimo rozetę.
2. Atjunkite žemos įtampos laidus, esančius siurblio šone. Jei siurblys vis dar veikia, tikimybė, jog reikia keisti visą PC valdymo bloką. Jei siurblys išsijungia, kai žemos įtampos laidai yra atjungti, tikimybė, jog laidai kažkur 'trumpina', tad reikia kreiptis į BEAM atstovą ar žmogų, kuris montavo sistemą.

Ką daryti, jei sistema užsikimšo?

Vadovaukitės šia instrukcija:
1. Ištuštinkite šiukšlių konteinerį
2. Naudokite rankinį valdymą: siurblio šone, esančiu jugnikliu, įjunkite siurblį
3. Pradėkite nuo artimiausios pajungimo rozetės, esančios ant siurblio – atidarykite pajungimo rozetės dangtelį ir paleiskite iš rankų servetėlę. Jei servetėlė nukeliavo iki šiukšlių talpyklos, pereikite prie kitos pajungimo rozetės ir vėl darykite tą patį. Jei kažkuriuo metu servetėlė vis tik nebenukeliauja iki šiukšlių konteinerio, vadinasi kažkur yra susidaręs kamštis. Turite dvi išeitis: paimti kitą siurblį ir pridėjus jį prie pajungimo rozetės, ties kuria užstrigo servetėlė, pabandyti kamštį ištraukti arba susisiekti su BEAM atstovais, jog išvalytų vamzdyną.

-->