BEAM

Privatumo politika

Jūsų privatumas yra mums svarbus!

 

Jums nereikia pateikti asmeninės infomacijos, norint pateti į mūsų internetinį puslapį. Asmeninė informacija gali būti renkama įvairiais būdais, tokiais kaip konkurso dalyvio paraiškos, produkto registravimas, el. laiškai ar šiaip užklausos dėl daugiau informacijos iš BEAM Industries, A Division of Electrolux Home Care Products, Inc.

Mes nepateikinėjame mūsų klientų sarašų trečioms šalims. Tačiau BEAM Industries, A Division of Electrolux Home Care Products, Inc. ar kuris kitas mūsų filialas gali naudoti jūsų asmeninę informaciją marketingo tikslais, tokiais kaip rinkos tyrimai. Taip pat su Jumis gali būti susisiekta norint pristatyti mūsų produkto naujoves ar kokias nors nuolaidas.

Jeigu Jūs pateikėte savo asmeninę informaciją, bet nenorite, jog BEAM Industries, A Division of Electrolux Home Care Products, Inc. Jums siųstų tolimesnę reklamą, atsakykite į mūsų el. lašką, kad Jūs nepageidaujate gauti daugiau jokois informacijos. Jei siūlomos prekės ar paslaugos Jūsų nedomina, nedelsdami praneškite apie tai agentui, atsiuntusiam Jums informaciją. Jūsų duomenys gali būti ištrinti iš daugelio reklamoms naudojamų sistemų, paskambinus Direct Marketing Association (DMA) ir paprašius jų įtraukti Jus į sąrašą ‘Nesiųlyti’ arba parašius jiems laišką Direct Marketing Association, Mail Preference Service, P. O. Box 9008, Farmington, NY 11735-9008.

Slapukai
BEAM Industries, A Division of Electrolux Home Care Products, Inc. naudoja ‘Slapukų’ technologiją gauti ne asmeninę informaciją iš internet lankytojų. "Slapukas" yra mažas tekstinis failas, kuris yra išsiųstas į jūsų naršyklę iš tinklo serverio ir saugomas kompiuterio kietajame diske. BEAM Industries, A Division of Electrolux Home Care Products, Inc. naudoja ‘slapukus’ norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę/pirkimo patirtį.

Mes naudojame ‘slapukus’:

  1. Įvertinti vartotojų skaičių mūsų svetainėje
  2. Nustatyti kiekį mūsų svetainės bendrojo naudojimo
  3. Sekti vartotojų antplūdį
  4. Patobulinti Jūsų naudojimąsi mūsų puslapiu

Asmeninė informacija negali būti išgaunama tik patalpinus "Slapuką" į asmens kompiuterį. Jei jūs pateikėte asmeninę informaciją BEAM Industries "Electrolux" Home Care Products Division, Inc, tada suvestiniai duomenys gali būti derinami su tam tikros asmenine informacija ir atskaitomybės tikslais.

Net gi jei dauguma interneto naršyklių priima ‘slapukus’, Jūs galite juos užblokuoti. Žinkite, jog net užblokave slapukus, Jūs galėsite lankytis mūsų internetiniame puslapyje.

Apsauga
Mes atidžiai pasirinkome savo e-komercijos partnerius, kad Jūsų kreditinės kortelės duomenys išliktų saugūs. Visi kortelės duomenys šiame internetiniame puslapyje yra  šifruojami Secure Socket Layers (SSL).

Svarbu
Ši svetainė nėra skirta asmenims iki 13 metų amžiaus. Apsilankydami šioje svetainėje, VARTOTOJAI užtikrina, kad jie yra 13 metų amžiaus arba vyresni.

Ši informacija turi būti peržiūrima be įspėjimo. Beam.com gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines ir ji nėra atsakinga už turinį ar privatumo praktiką kitose interneto svetainėse.