Kompanijos istorija

Kompanijos istorija

BEAM Electrolux Centrinės dulkių siurbimo sistemos, valdomos iš Šarlotes, NC, pradėjo savo veiklą kaip BEAM Manufacturing Co., prekiaujant skalbimo mašinomis, indaplovėmis ir "Doodlebug" motoroleriais, kurie tapo populiarūs per Antrąjį Pasaulinį karą.

1957 metais, BEAM Manufactoring Company buvo parduota ir BEAM Industries susijungė su R.L. Sampson už vairo. Kompanija skyrė pagrindinį dėmesį centrinėms dulkių siurbimo sistemoms. Kai John Coghlan, kuris išėjo į pensiją 2006 kovo mėnesį po 18 metų darbo įmonės prezidentu, BEAM Industries dėl puikių technologijų tapo centrinių dulkių siurbimo sistemų rinkos lyderiu.

Russell S. Minick, trečiasis BEAM Industries prezidentas, prisijungė prie kompanijos 2006 metų birželį, iškart turėjo tikslą plėstis ne tik Amerikos rinkoje, bet taip pat ir Kanadoje bei dar toliau už Amerikso ribų.

"Mūsų produktai yra svarbi Žalio namo sudedamųjų dalių. Vartotojai nori sveikesnės gyvenamosios aplinkos ir mes galime pagelbėti statytojams," sakė Minick.

2007 sausio 1 dieną BEAM Industries persivadino į BEAM Electorlux Centrinės dulkių siurbimo sistemos, siūlančios tokius ženklus kaip BEAM, Eureka ir Electrolux.

BEAM Centrinės dulkių siurbimo sistemos yra viliojantis ir svarbiausia įperkamas ilgaamžis produktas, tinkantis nuosaviems namams ir komerciniam sektoriui. Sistemą sudaro kombinuotas dulkių siurblys/šiukšlių talpykla, valymo šepetys, siurbimo žarna, valymo priedai.

Fasuoti rinkiniai, detalus 'Pasidaryk pats' montavimo video, kad galėtumėte patys susimontuoti centrinę dulkių siurbimo sistemą savo namuose. Sistema gali būti montuojama ne tik naujai statomuose namuose, bet ir 95% jau egzistuojančiuose.

BEAM sėkmė yra darbo etikos ir darbuotojų atsidavimo rezultatas. Dėl jų sunkaus darbo ir kantrybės BEAM Electrolux Centrinės dulkių siurbimo sistemos tapo šio produkto lyderiu pasaulyje. Apie trečdalis centrinių dulkių siurbimo sistemų yra parduodama BEAM kompanijos. Kompanija taip pat yra lyderė ir bendrai siurblių rinkoje. BEAM, Electrolux ir Eureka Centrinės dulkių siurbimo sistemos ir jų aksesuarai yra parduodami daugiau nei penkiasdešimtyje šalių.

Electrolux yra didžiausias pasaulio centrinių siurblių gamintojas.

Electrolux, jau nuo pat 1912 metų siūlanti centrines dulkių siurbimo sistemas, turi itin didelę patirtį šioje sferoje. Mes visada siekiam, jog mūsų produktai turėtų itin aukštus gamtosaugos standartus ir būtų patogūs bei funkcionalūs mūsų klientams.

Elelctrolux Centrinės dulkių siurbimo sistemos yra didžiausias pasaulio centrinių dulkių siurbimo sistemų gamintojas.

Nuo 1957 metų Electrolux centrinės dulkių siurbimo sistemos lyderiauja šioje rinkoje. Mes pagaminame apie trečdalį visų centrinių dulkių siurbimo sistemų.