Apie BEAM/ Electrolux

Naujienos

BEAM pažymėjo savo 50 metų gyvavimo sukaktį su Naujos kartos galingesniais centriniais siurbliais, tylesniu darbu, geresne vidaus oro kokybe


2007 vasario 5

BEAM Electrolux švenčia savo auksinį jubiliejų, nustatydami auksinius standartus galingesnėms, tylesnėms BEAM Serenity®_3.0 centrinėms dulkių siurbimo sistemoms.

"BEAM Serenity®_3.0 tai inovatyvus produktas, sulaukęs 50 metų," sako Pat Keenan, Managing Director of BEAM Vacuum Systems, Ireland,. Tai lyderaujantys atstovai Europoje, jau 25 metus siūlantys BEAM produktą. "Tai pati tyliausia ir galingiausia centrinė dulkių sistema."

BEAM Serenity_3.0 siūlo centrinių dulkių siurbimo sistemų naujoves:

  • Didesnė valymo galia. BEAM Serenity_3.0 pagamina iki 590 oro vatų - 10 - iki 25 procentų daugiau valymo galios nei konkurencinės sistemos. Didesnė galia reiškia, kad jis gali pašalinti daugiau dulkių ir alergenų, o tai reiškia, jog namai išliks švarūs ilgiau.
  • Tylus darbas. BEAM Serenity_3.0 dirba 3 dB tyliau negu kitos dulkių siurbimo sistemos.
  • Geresnė vidaus oro kokybė. BEAM Serenity_3.0 yra pirmji dulkių siurbimo sistema su talpykla, kurioje nesiformuoja ir neužauga pelėsis. Sistemos antimikrobiniai privalumai ir kliniškai patvirtinta BEAM savybė sumažinti alergenų kiekį – reiškia švaresnį ir sveikesnį patalpoje esantį orą.

Kartu su sidabrinio dizaino BEAM siurbliais, šiuo metu yra siūlomi riboto kiekio BEAM Serenity_3.0 auksiniai siurbliai, norint pažymėti kompanijos 50 metų jubiliejų.

"Prieš 50 metų vartotojai tiesiog norėjo išvalyti purvą, esantį namuose. Šiandienos vartotojai nori sumažinti alergenų kiekį ir sukurti sveikesnę namų erdvę." priduria Keenan.

"Ne viena kompanija pasiekė 50 metų amžių ar dar daugiau, bet tik kelios, kartu su BEAM, gali pasigirti tokia naujovių ir kokybės gerinimo istorija", priduria Risto Rantanen, Beamark bendrasavininkas, BEAM atstovas Suomijoje, Estijoje ir Latvijoje.

Electrolux yra pasaulinis lyderis, sumontuodamas trečdalį centrinių dulkių siurbimo sistemų visame pasaulyje, BEAM Serenity_3.0 ir kiti BEAM Electrolux produktai parduodami daugiau nei 50 pasaulio šalių. Susiraskite atstovą.