• Montavimas naujuose namuose

    Jei Jūs jau statotės arba planuojate statytis namą, paprašykite architekto ar statybinės kompanijos įtraukti centrinės dulkių siurbimo sistemos Beam įrengimo vertę į namo statybos kaštus. Jūs turbūt norėsite sužinoti vietas, kur galėtų stovėti pats siurblys, rozetės (kur reikės įkišti siurbimo žarnas), taip pat siurbimo žarnų bei priedų pakabinimo vietas kiekviename aukšte, tiesiog padidinant drabužių spintą ar įrengiant vieną mažytį papildomą sandėliuką.

    Jei Jūsų statybos kompanija susijusi su BEAM-Electrolux siurblių platinimu, jie gali Jums taip pat pasiūlyti VacPan automatinį dulkių semtuvėlį virtuvėje, prie išėjimo durų ar bet kur kitur, kur yra kieto paviršiaus grindys, o taip pat kitus priedus palengvinsiančius Jūsų buitį.

    BEAM sistemos montavimas pradedamas kartu su santechnikos ir elektros darbais. Jei Jūsų samdoma statybos kompanija nėra susijusi su BEAM centrinių dulkių siurbimo sistemų montavimu, tai būtinai kreipkitės į UAB „Aidora“ specialistus ir jie Jums padės profesionaliai sumontuoti visą sistemą.

    Galite sistemą susimontuoti patys. Montavimo instrukciją galite pažiūrėti čia – ‘Pasidaryk pats