• Valymo kokybės profesionali tyrimų laboratorija

  Mokslinių tyrimų testų rezultatai įrodė, jog vidaus oro kokybė naudojant BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą yra geresnė nei naudojant nešiojamą dulkių siurblį.

  BEAM centrinės dulkių siurbimo sistemos užtikrina puikią vidaus oro kokybę, lyginant su nešiojamais dulkių siurbliais.

  Tyrimas
  Yra atlikta daugybė testų, lyginančių trumpalaikių ir ilgalaikių nešvarumų ir dulkių pašalinimą tarp penkių geriausių nešiojamų siurblių ir BEAM Platinum® centrinės dulkių siurbimo sistemos.

  Profesionalios tyrimų laboratorijos Dalton, Ga. technikai įrodė, jog dviejų rinkoje geriausių nešiojamų siurblių nešvarumų pašalinimas sumažėjo nuo 10% iki 14% nuo tyrimų pradžios iki pabaigos, kai tuo tarpu BEAM sistema išlaikė nuolatinį nešvarumų pašalinimo lygį.

  Atradimai
  "BEAM sistema parodė įspūdingas, nekintančias valymo galimybes nuo pat tyrimo pradžios iki pabaigos," sako Gary Asbury, PTL prezidentas.

  "Taip pat BEAM Platinum išlaikė nuoseklią išleidžiamo oro kontrolę – mažiau nei 6.6 mikrogramus įkvepiamųjų dalelių kubiniame metre per visa tyrimo laiką, t.y. mažiau nei bet kuris kitas tyrime tikrintas siurblys. Trys iš nšiojamų siurblių per visa tyrimo laiką patyrė filtravimo sumažėjimo problemų, tuo padidindami įkvėpiamųjų dalelių kiekį iki 4,300 mikrogramų kūbiniame metre.

 • Dulkių išsleidimo testas

  Dalelės išleidžiamos atgal į orą siurbimo metu

  Kiekvienas iš tiriamųjų produktų buvo patikrintas visiškai naujas ir panaudotas. PTL technikai išbandė kiekvieną siurblį, valydami kilimus, kuriuose buvo apie vieną litrą purvo iš po praėjusių siurbimų ir 50 gramų ISO Kokybės testų, analizuojančių mažas purvo daleles, dulkių erkutes ir kitus alergenus.

  Tyrimams buvo panaudota X-Ray Fluorescence (XRF) techologija, sukurta bendradarbiaujant su NASA, kad tiksliai parodytų, kiek nešvarumų buvo pašalinta iš tiriamų kilimų. KeyMaster Technologies, a Kennewick, Wash. firma, sukūrusi XRF,bendradarbiaujant su NASA, analizavo valymo produktų kokybę.

  Nešvarumų pašalinimo testai buvo pakartoti su visiškai naujais siurbliais ir kai paprastų dulkių siurblių šiukšlių maišeliai buvo maždaug iki pusės užpildyti ir ištuštinti 10 kartų, nes taip buvo rekomenduojama gamintojo.

 • Nešvarumų pašalinimo galimybių testai

  Galimybė išvalyti kilimą po 10 naudojimų.

  Video medžiaga tyrimų pabaigoje parodė, jog kas kartą tuštinant nešiojamo siurblio šiukšlių maišelį, dali dulkių vėl patenka atgal į orą. Tuo tarpu daug didesnė BEAM centrinio dulkių siurblio šiukšlių talpykla, kurią reikia ištuštinti tik pora kartų per metus ir kuri dažniausiai yra ne gyvenamojoje patalpoje, sumažina tikimybę, jog dulkės vėl atgal pateks į gyvenamąją zoną.

  Electrolux centrinių dulkių siurbimo sistemų viceprezidentas Lars Hybel teigia, jog PTL tyrimų rezultatai paaiškina, kodėl alergijos kamuojami pacientai dalyvavę klinikiniuose tyrimuose, atliktuose University of California, Davis, mažiau skundėsi alergijomis poto, kai panaudojo BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą savo namuose. UC-Davis tyrimų dalyviai pažymėjo, jog jų miego kokybė, kvėpavimo takų problemos pagerėjo nuo 44% iki 61%. Taip pat daugelis džiaugėsi pagerėjusia emocine būsena bei lengvu namų valymu, naudojant BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą.

  Hybel teigia, jog žmonės, pasirinkę valyti namus su BEAM centrine dulkių siurbimo sistema, džiaugsis sumažėjusiais alergenais namuose bei sveikesne gyvenamąja aplinka.


  Atgal

-->