Beam informacija

BEAM gerina patalpų mikroklimatą

Kliniškai yra įrodyta , kad BEAM centrinė vakuuminė sistema pašalina dulkes ir alergenus iš gyvenamųjų patalpų...tokiu būdu sumažina alergijos simptomus net iki 61%!*

Skirtingai nuo tradicinių siurblių, kuriems veikiant dulkės cirkuliuoja patalpoje, BEAM centrinė vakuuminė sistema pašalina 100% pasiektų dulkių, dulkinių erkučių, žiedadulkių, pleiskanų ir kitų alergenų, ir pašalina juos iš gyvenamųjų patalpų tokiu būdu pagerindama patalpų mikroklimatą. Tyrimais įrodyta, kad BEAM sistema labai pagerina gyvenimo kokybę kenčiantiems nuo alergijos žmonėms – net 61%!* BEAM sistemos dėka namai tampa švaresni, o gyvenimas  - sveikesnis, netgi jei jūsų alergija ir nekamuoja.

ALA Sveiki namai

Amerikos plaučių asociacija (angl. American Lung Association), Sveikų namų koncepcija reikalauja centrinių vakuuminių sistemų namuose, kur daugiau nei 70% grindų yra padengta kilimine danga.

Galingas giluminis valymas

Iki penkių kartų galingesnė nei tiesus dulkių siurblys, BEAM centrinė vakuuminė sistema giliai išvalo kilimus, apmušalus ir užuolaidas, audinius, medį ir plyteles. Nuo jų valyti dulkes reikės daug rečiau!

Alergiški žmonės, veterinarai susitvarko su pleiskanomis BEAM centrinės vakuuminės sistemos pagalba

Amerikos alergijos, astmos ir imunologijos  akademijos (angl.k American Academy of Alergy, Asthma and Immunology) AAAAI duomenimis, net 10 milijonų iš 100 milijonų amerikiečių, kurie turi naminių gyvūnų, yra alergiški šunims ir katėms. Bet vis tiek 80 procentų naminių gyvūnėlių šeimininkų laiko juos savo namuose, o tai sukelia čiaudulį, niežėjimą, akių ašarojimą, varvančią nosį ir daug kitokių alerginių reakcijų.

Dėl to paties gilaus valymo ir alergenus mažinančių savybių BEAM centrinės vakuuminės sistemos patinka veterinarams ir idealiai tinka namams, kuriuose yra naminių gyvūnėlių.

Faktiškai, daugelis alergologų ir gamtos apsaugos organizacijų, tokių kaip JAV Aplinkos apsaugos agentūra ( anglų.k. U.S.Environmental Protection Agency) EPA sako, kad centrinių vakuuminių sistemų naudojimas padeda kai kuriems pacientams gyventi patogiai netgi laikant namuose naminius gyvūnus. Todėl, kad jos  kambaryje nepučia oro, kuris gali išjudinti gyvūnėlio pleiskanas ir kitus alergenus, o pilnai pašalina pasiekiamus alergenus iš gyvenamųjų patalpų, todėl kontaktai su gyvūnų pleiskanomis, dulkinėmis erkutėmis ir kitais alergenais reikšmingai sumažėja dėka centrinių vakuuminių sistemų.

*Atliktų studijų rezultatai yra paskelbti Tiriamosios alergologijos ir klinikinės imunologijos leidinyje (anglų k. Journal of Investigational Allergology & Clinical Immunology“).

Centrinių vakuuminių sistemų dėka oras patalpose yra švaresnis, nes smulkios dalelės yra efektyviai pašalinamos nemaišant mikroskopinių dulkių dalelių ore ir neišmetant jų namų viduje. Vakuuminė talpykla yra išvėdinama už gyvenamosios erdvės ribų, o oras viduje išlieka be teršalų.

-          Sveikų namų institutas (angl.k. Healthy House Institute)

Ar žinojote?

Oro tarša sukelia plaučių ligas, tame tarpe ir kvėpavimo takų infekcijas, astmą ir plaučių vėžį, o 87% namų savininkų nežino, kad tarša namuose gali būti didesnė nei lauke.

-          Amerikos plaučių asociacija

Patalpų oro kokybė yra nuo  2 iki 5 kartų, o kartais ir iki 100 kartų, blogesnė nei lauke. Laikoma, kad dauguma žmonių patalpose praleidžia 90% laiko. Šeši iš 10 namų ir pastatų yra „sergantys“ ir kenksmingi jų gyventojams.

-Aplinkos apsaugos agentūra (EPA)

Centrinės vakuuminės sistemos užtikrina švarų patalpų orą efektyviai pašalindamos smulkias daleles nemaišant mikroskopinių dulkių dalelių ore ir neišmetant jų namų viduje. Vakuuminė talpykla yra ištuštinama už gyvenamosios erdvės ribų, o oras viduje išlieka be teršalų.

-          Sveiko namo institutas

Gerai žinoma, kad dėl prastos patalpų oro kokybės stiprėja kvėpavimo takų ligų simptomai ir jos pasikartoja dažniau. Dulkinės erkutės yra pripažintos vieninteliu patalpų oro teršalu, kuris sukelia astmą šiaip sveikiems žmonėms. 

-          „Health Canada“

Nediagnozuota ir negydoma astma yra labai rimta našta žmogui ir jo šeimai, gali apriboti jo veiklą visam gyvenimui. Skaičiuojama, kad 235 milijardai žmonių visame pasaulyje kenčia nuo astmos, kuri yra dažniausia lėtinė vaikų liga.

-          Pasaulio Sveikatos organizacija

 Manoma, kad apytiksliai 500 rūšių bakterijų yra dulkėse. Jų tarpe ir stafilokokas ir streptokokas.

-          BMC mikrobiologija

Beveik 2 milijonai žmonių visame pasaulyje miršta anksčiau laiko nuo ligų, priskiriamų prie patalpų oro užterštumo. Iš jų daugiau nei 1 milijonas žmonių kasmet miršta nuo lėtinių obstrukcinių kvėpavimo takų ligų (LOKTL), kurios išsivysto dėl patalpų oro teršalų poveikio. Manoma, kad 64 milijonai žmonių serga tam tikros formos LOKTL, o Pasaulio sveikatos organizacija  numato, kad tai 2030 metais taps 3-ja  dominuojančia mirties priežastimi visame pasaulyje.

-          Pasaulio sveikatos organizacija